Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Magda
29-06-2021 19:23
Hej. Jutro (30.06.2021) od godz. 17 działamy w Harcówce przy remoncie pomieszczeń klubowych. Jeżeli ktoś może pomóc to zapraszamy, każdy się przyda, obowiązuje strój roboczy

Dzedzej
21-07-2019 11:59
Nowe drogi w okolicy Lubawki https://czadrow24.
..nnogorskim

Dzedzej
17-06-2019 15:20
Dodane nowości do topo Skalnych Bram z Karkonoszy

Dzedzej
07-06-2019 17:48
w topo Nowej Ziemi 19 nowych dróg - polecam

Chudy
04-06-2019 11:42
Info w sprawie koncertu dla Małego na forum

Dzedzej
26-03-2019 18:54
Aktualizacja w topo Diablak i Ambona w Kaczawskich

Paras
14-01-2019 12:19
Ściana w Jaworzynie Śl.- post na forum

KrzysiekLachniuk
24-10-2018 10:42
Następnie odkucie tynków do cegły na wysokości 1.50 albo i wyżej ( impregnacja cegły itd.). Kolejny krok to odświeżenie lokalu i prace malarskie.

KrzysiekLachniuk
24-10-2018 10:41
Pierwszym etapem jest ogarnięcie lokalu ze starych gratów co nastąpi już w tym tygodniu. Kolejny etap to instalacja nowego pieca z podajnikiem węgla aby lokal był opalany w trybie ciągłym.

KrzysiekLachniuk
24-10-2018 10:40
Informacyjnie: Po ostatnim spotkaniu w niezbyt licznym gronie ustaliliśmy że podejmiemy próbę reanimacji lokalu klubowego i przywrócenia go do stanu używalności.

Członek PZA

Wspierają nas


facebook

Góry Stołowe - Baszty+Radkowskie Skały - TOPO

BASZTY

Maczuga
1. Teddy VIIIb (2R+TRAD) J. Höfer, H. Diewock, U. Schmidt
2. Stara Droga (Truskawka) VIIc C. Kubot, T. Piotrowicz, A. Pesta



Wielki Szalaster (Grosser Schalaster)
1. ?? (1R)
2. Stara Droga VI ??? (TRAD) E. Merke, W. Schwanitz, E. Hedel, E. Hedel – z Małego Szalastera zejście krótką rysą, przekrok i ścianka w górę
3. Skok 2 – C. Kubot, M. Piotrowicz, W. Janowski
4.Gruba Rysa VIIIb (TRAD) C. Kubot, M. Piotrowicz, E. Rymowicz
5. ?? (2R)
Mały Szalaster (Kleiner Schalaster)
1. Stara Droga VIIa (VIIIb) (TRAD) E. Merke, W. Schwanitz, E. Hedel, E. Hedel, H. Walther, M. Novotny - z rozbudowaną żywą drabiną




Dromader
1. Wejściówka II (TRAD)


Leśna Igła (Forstnadel) - (wysokość 8-10m)
1. Stara Droga VI (TRAD) H. Diewock, H. Maatz
2. SW Ściana VIIc (TRAD) D. Możanowicz
3. SE Kant VIIa (TRAD) A. Wysoczański, A. Budzanowski, M. Piotrowicz
4. NE Ściana VIIa (TRAD) A. Wysoczański, A. Budzanowski, M. Piotrowicz





Apollo (wysokość 8-10m), brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. TZW. Rysa Z Antenką VIIa (TRAD) C. Kubot
2. Rynna VIIa (TRAD) C. Kubot


Aluś (wysokość 8m), brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Dla Nikogo Xa (SOLO) S. Handl
2. Środek VIIIb (SOLO) S. Handl
3. Ripstop Nylon VIIb (SOLO) J. Czermak


Pułapka (Böse Falle)
1. Stara Droga IXb (2R) J. Höfer, H. Diewock
2. Zielone Marzenia XIc/XIIa (SOLO) S. Handl – najtrudniejsza droga Hejszowiny, dotąd bez powtórzenia !!!



Tak kiedyś w "GiA' reklamowały się saltiki :) - 1994

Edyp (wysokość 6-7m), brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Rysa IV (TRAD) M. Piotrowicz
2. Ścianka ?? (TRAD) C. Kubot
3. Komin III (TRAD) C. Kubot
4. Filarek VI (TRAD) M. Piotrowicz
5. Ścianka V (TRAD) M. Piotrowicz
6. Przez Przewieszkę VI (TRAD) M. Piotrowicz
7. Kanta V (TRAD) M. Piotrowicz





Alfons (wysokość ok.8m), ring zjazdowy, brak puszki szczytowej
1. Lewa Ścianka VIIa (TRAD) C. Kubot
2. Środek Ściany VI (TRAD) M. Piotrowicz
3. Prawy Kant V (TRAD) C. Kubot
4. Podwójna Rynienka V (TRAD) A. Wysoczański
5. Filarek VIIb (TRAD) A. Wysoczański
6. Stara Droga VII (TRAD) A. Wysoczański




Ramzes (wysokość ok.8m), brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Po Głazie VIIa (TRAD) C. Kubot
2. Stara Droga VIIa (TRAD) A. Wysoczański



Dawid (wysokość 8m), brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Żyleta VIIa (TRAD) A. Wysoczański
2. Rysa V (TRAD) M. Piotrowicz
3. Filarek III (TRAD) M. Piotrowicz
4. Rysa III (TRAD) M. Piotrowicz




Szatan (wysokość 8- 10m),brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Przekrok Z Wilczycy IV (TRAD) C. Kubot
2. Gruba Rysa VIIIa (TRAD) A. Wysoczański
3. Komin II (TRAD) M. Piotrowicz
4. Rysa IV (TRAD) A. Wysoczański
5. Rysa III (TRAD) M. Piotrowicz



Wilkołak (Forstaussicht)
1. Kant VIIb (SOLO) S. Handl
2. Rysa VIIc (TRAD) A. Budzanowski
3. Kartka Dla Waldka VIIIb/c (TRAD) J. Zaczkowski, T. Ciszyński
3a. Wawiant Piknik Pod Wiszącą Skałą VIIIa M. Szarkowski, M. Płonka
4. Skok 3 M. Piotrowicz – z Wilczycy




Wilczyca brak ringa zjazdowego i puszki szczytowej
1. Stara Droga II
2. Skok 2 M. Piotrowicz – z Wilkołaka
3. Komin III (TRAD) A. Wojtoń



Monika (wysokość 8m)
1. Stara Droga VI (TRAD) H. Diewock, A. Mostek



Zielony Kamień (Grünstein) ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Stara Droga IV (TRAD) G. Grünberg, M. Kühn, H. Walther i tow.



Kakadu ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Stara Droga IV (TRAD) G. Ludeweig
2. SE Rysa V (TRAD) E. Merke, H. Walther



Siedem Koźlątek (Sieben Geisslein) ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Gratweg III (TRAD) V. Bros, A. Rousek
2. Krótka Droga III (TRAD) A. Rousek i tow.
3. Trzeci Komin II (TRAD) S. Brauner
4. Północny Komin V (TRAD) V. Bros, A. Rousek
5. Komin z Blokiem III (TRAD) A. Wojtoń
6. Zachodni Komin III (TRAD)V. Bros



Leśnik
1. Stara Droga VI (TRAD) C. Kubat, M. Piotrowicz
2. Wschodnia Rysa VI (TRAD) C. Kubat, M. Piotrowicz
3. NW Droga (TRAD) C. Kubat, M. Piotrowicz
4. Spadająca Gwiazda VII (TRAD) S. Handl

Nadleśniczy (Oberförster) , ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Stara Droga III (TRAD) J. Höfer, B. Małek
2. Darz Bór ! VIIb (1R+TRAD) J. Höfer, B. Małek



Wilk (Wolf) puszka szczytowa, zjazd z drzewa
1. Stara Droga III (TRAD) H. Walther
2. Małpiątko VIIa (TRAD) J. Krajewski
3. NE Kant (Aprilkante) V (VI) (TRAD) M. Bandel, N. Günther, H. Müller, W. Schöne – żywa drabina

4. Złociutko IV (TRAD) C. Kubat, M. Piotrowicz
5. Perforacja VIIIa (TRAD) J. Krajewski (może być źle wrysowana !)
6. Północna Rysa V (TRAD) H. Paul
6a. Wariant Dzień Dziecka ?? (TRAD) S. Skop, D. Łygas (SOLO)


7. Północna Ściana VIIa (TRAD) J. Fijałkowski, W. Ziemba
8. Kant Handla VI (TRAD) S. Handl
9. Przez Bloki (Blockweg) III (TRAD) H. Walther, H. Schuster, G. Schöne
10. Kant Zachodni ?? (TRAD)C. Kubat

11. Wilcze Echa IX (1R+TRAD) S. Handl, W. Janowski
12. Południowa Rysa IV (TRAD) M. Kühn, D. Rossberg, G. Schöne
13. Serduszko VI (TRAD) C. Kubat, M. Piotrowicz
14.Jajcarstwo VI (TRAD) S. Handl



Czerwony Kapturek (Rotkäppchen) , ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Stara Droga IV (VIIc) (TRAD) M. Kühn, H. Schuster, G. Schöne i tow. - żywa drabina, bez żd. S. Handl
2. Wytrwałość Wariant VIIb (TRAD) S. Handl, wcześniej robiona przez C. Kubata – start przewieszonym kantem do skośnej półeczki przechodzącej na lewą stronę kantu i ścianka nw.
3. Lewa Pik VIIc/VIIIa (TRAD) S. Handl
4. Dama Pik VIIb (TRAD) S. Handl
5. Bumerang VI (VIIc) M. Bandel, N. Günther, H. Müller, W. Schöne – żywa drabina+drzewo, bez żd . S. Handl
5a. Kombinacja VIIb (TRAD) T. Ciszyński, W. Szczepanik, M. Szarkowski
6. Tzw. Luksusowe Artykuły Spożywcze ?? (TRAD) S. Handl
6a. Kombinacja VIIa (TRAD) – najłatwiejsze wejście
7. Problem Pana Janka VIIc (TRAD) S. Handl





Babcia (Grossmuter) , ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Stara Droga VI (VIIa) (1R+TRAD) H. Paul, D. Fahr, M. Kühn, A. Hantzsche i tow. - żywa drabina

2. SW Kant VIIc (1R+TRAD) C. Kubat, H. Diewock
3. Czeski Regulamin VIIIc (1R+TRAD) S. Handl
4. Prawa IX VIIIb (TRAD) S. Handl
5. Imieninowa VIIb (1R+TRAD) C. Kubat, R. Kubat

5a. Wariant VIIc (1R+TRAD) J. Krajewski, B. Jakubowicz
6. Okulary (Brille) VIIc/VIIIa (1R+TRAD) J. Höfer, A. Höfer


Puchar (Pokal)
1. Stara Droga VIIb (1R+TRAD) W. Piekarek, W. Szczepanik, A. Mostek, H. Diewock, W. Sztombka


Wiewióreczka (Eichhörnchen)
1. Stara Droga III (TRAD) W. Szczepanik, A. Mostek, H. Diewock, W. Sztombka


RADKOWSKIE SKAŁY - MASYW

Turnia z Numerami
1. Krystiana VIIc (3R+TRAD) W. Jakubowski, M. Jarmuszczak
2. Okap VIIIa (4R+TRAD) P. Bździel i tow.
3. Baśkowe Zacięcie VIIa (1R+TRAD+ST) J. Kamiński, T. Ciszyński
4. Kamienne Tablice VIIa (1R+TRAD) J. Kamiński, W. Jakubowski
4a. Wariant VIIa (1R+TRAD) R. Cieślicki
5. 1909 VIIIb (3R+ST) J. Kamiński, W. Jakubowski, T. Ciszyński
6. Szybki Numerek V (TRAD) S. Oboda, A. Wojtoń





Kołatka
1. Kołatka (1R+TRAD+ST) J. Kamiński, T. Ciszyński, M. Kośka, M. Szarkowski
2. Jesień Patriarchy VIIc (3R+ST) W. Jakubowski, T. Ciszyński
3. Trzymaj Linię VI (TRAD) S. Oboda, A. Wojtoń



Ulrike puszka szczytowa
1. Besteigwng Aufstieg VI (1R+TRAD) J. Höfer i tow.


Szyszka
1. Rysa Szyszka VIIb (TRAD) Ł. Pietrzykowski, M. Poznański
2. droga lub projekt (dwie pętle) ??


Najpiękniejsza
1. Alpinismo o Muerte VIIIa (3R+TRAD+ST) T. Ciszyński, M. Jarmuszczak, A. Fichna
2. Pyta Emeryta VIIc (2R+TRAD+ST) W. Jakubowski, M. Jarmuszczak
3. Najpiękniejsza VIIc (2R+TRAD+ST) W. Jakubowski, M. Jarmuszczak, T. Ciszyński
4. projekt – przeloty na kancie
5. Komin Strachu V (TRAD) S. Oboda, A. Wojtoń
6. Omega Pacific Link Cam Czyli Droga Wydarta Przyrodzie VIIa (2R+TRAD+ST) T. Ciszyński, Ł. Mirowski, P. Bździel, M. Szarkowski




Radkowska Strażnica ring zjazdowy, puszka szczytowa
1. Bicie Serca (Herzklopfen) VIIb (2R) H. Diewock, D. Filipek, J. Höfer
1a. Wariant Bicia Serca VIIb (2R) W. Jakubowski, M. Jarmuszczak
2. Wschodnia Rysa (TRAD+ST) M. Kühn, D. Fahr
3. Droga Jarmucha (Sk(r)ucha Jarmucha) VIIb (2R+ST) W. Jakubowski, M. Jarmuszczak
4. Wysoka Droga (Talweg) V (TRAD) H. Paul, G. Grünberg, A. Hantzsche i tow.
4a. Prostowanie Wysokiej Drogi VIIa (2R+TRAD)
5. Wysoki Kant VIIa (TRAD) W. Ziemba, P. Grzanek, J. Fijałkowski
6. Radkowskie Rewiry VIIc (5R+ST)
6a. Wariant Rewirów VI (TRAD+ 2R+ST) S. Oboda, A. Wojtoń
7. ?? (1R)
8.Stara Droga II (TRAD) E. Merke, S. Seifert, P. Mitzscherlich, A. Hantzsche, R. Mitzscherlich
9. Filar (Pfeilerweg) IV (TRAD) H. Fischer, H. Walther, M. Kühn, D. Fahr





Andrzej Wojtoń

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.04
9,491,153 unikalne wizyty